Maurice van Tilburg

Over Maurice van Tilburg

Maurice van Tilburg

Techleap

CEO Corporate

Niet gespecificeerd

noord-holland

Beschikbaar

Maurice van Tilburg

Ik heb ruim 20 jaar ervaring in de beurzensector. In 1995 ben ik begonnen bij de EOE Optiebeurs in Amsterdam en daarna ging ik aan de slag bij Euroclear Nederland waar ik operationeel verantwoordelijk was voor de afwikkeling van handelstransacties, beheer van financiële instrumenten en serviceverlening van uitgevende instellingen. Begin 2015 ben ik benoemd als CEO van Euronext Amsterdam. Voor die tijd was ik verantwoordelijk voor de hernieuwde focus en structuur van bedrijfsinitiatieven en de projectoplevering van nieuwe producten en diensten, eveneens bij Euronext. Daarvoor gaf ik leiding aan Issuer Support en de uitvoering van alle corporate actions op de Europese effectenmarkten van Euronext.

Mijn succesformule

Waar sta ik over twee jaar

Als CEO houd ik me o.a. bezig met het opbouwen en onderhouden van de relatie met de markt om te zorgen dat we optimale toegang tot kapitaal bieden. Dit doen we  bijvoorbeeld door nieuwe financieringsoplossingen te ontwikkelen, zoals een nieuwe markt voor de ondersteuning van het mkb en een zorgobligatie voor de herfinanciering van de zorg. Daarnaast zet ik me graag in voor maatschappelijke projecten, zoals de oprichting het Amsterdamse initiatief Play2Work in het kader van de ‘Bloomberg Mayors Challenge’ dat tot doel heeft jeugdwerkloosheid aan te pakken.
Methodes en concepten zijn niet heilig, maar dienen om blinde vlekken in je aanpak bloot te leggen.

Mijn bedrijf


Techleap

Mijn LinkedIn


Naar LinkedIn

Expertise en ervaring

Niet gespecificeerd
- Maurice van Tilburg

Methodes en concepten zijn niet heilig, maar dienen om blinde vlekken in je aanpak bloot te leggen.

Vind een mentor die past bij jouw uitdagingen

Direct een mentor aanvragen?

Vul onderstaand intakeformulier in en dan gaan we voor je aan de slag.

Nog niet aangesloten bij nlgroeit?

Geen probleem. Op basis van de input in het formulier sturen we je alvast een aantal mentorsuggesties toe. Zo krijg je een eerste indruk van wat we voor je kunnen betekenen.

Mogelijk zit de perfecte match er nog niet meteen tussen. Dan gaan we graag met je in gesprek om je beter te leren kennen en je aanvraag scherper te krijgen zodat we een mentor te vinden die echt bij je past.