Alexander de Ruiter

Over Alexander de Ruiter

Alexander de Ruiter

OBI4wan B.V. / Spotler Nederland B.V.

IT en telecommunicatie, Overheid, Technologie

noord-holland

Beschikbaar

Alexander de Ruiter

Ik ben als ondernemer altijd gericht op het samen realiseren van het maximale lange termijn resultaat. Hierbij staan woorden als integer, betrouwbaar, passie, mensgericht en duurzaam centraal. Ik sta open voor feedback en geloof erin dat we altijd blijven leren.

Bedrijfsactiviteiten

Meer dan alleen marketing.
Hoewel de meerderheid van onze klanten actief zijn in marketing (communicatie), worden onze producten en oplossingen ook door IT-managers, Klantenservice afdelingen en organisatoren van evenementen ingezet. Al onze gebruikers hebben dat één ding gemeen. Of ze nu voor een B2B organisatie werken of voor een e-commercebedrijf of voor een overheid of non-profit organisatie. Met behulp van onze software maken zij een impact op hun doelgroepen. Zonder gedoe!

Wat heb ik geleerd als ondernemer

  • Ondernemer ben je 24/7, maar dat betekent niet dat je geen rust en afstand moet nemen. Tijdens mijn vakanties bedenk ik meestal de beste oplossingen of nieuwe dingen.
  • Lead by example, verwacht niet dat je team gedrag gaat vertonen als je zelf het tegenovergestelde doet.
  • Eerlijkheid en transparantie zijn sleutel tot succes. Men kan jou niet volgen als men niet weet waar jij heen gaat/wilt.
  • Iedere fase van groei heeft zijn eigen dynamiek. Geloof me, als je wilt blijven groeien heb je nooit rust.

Mijn succesformule

Stel ambitieuze, maar realistische doelen, lead by example en wees betrouwbaar. Laat ook de mens achter de ondernemer zien.


Welke inzichten kan ik jou als ondernemer bijbrengen

Waar sta ik over twee jaar

Over 2 jaar ben ik nog steeds CEO van Spotler Nederland B.V. of ben ik mijn ervaring aan het inzetten binnen mooie scale ups!


  • Hoe integreer je succesvol 1 of meerdere ondernemingen, wat doet dit met je cultuur en wat zijn de valkuilen.
  • Hoe kun je winstgevend hard groeien en wat zijn de valkuilen.
  • Hoe richt je sales en marketing in voor een tech saas bedrijf.
  • Hoe richt je people management in bij een tech saas bedrijf.
  • Hoe doe je een bedrijfsovername en wat zijn de valkuilen.

Mijn bedrijf


OBI4wan B.V. / Spotler Nederland B.V.

Mijn LinkedIn


Naar LinkedIn

Expertise en ervaring

IT en telecommunicatie Overheid Technologie
- Alexander de Ruiter
Vind een mentor die past bij jouw uitdagingen

Direct een mentor aanvragen?

Vul onderstaand intakeformulier in en dan gaan we voor je aan de slag.

Nog niet aangesloten bij nlgroeit?

Geen probleem. Op basis van de input in het formulier sturen we je alvast een aantal mentorsuggesties toe. Zo krijg je een eerste indruk van wat we voor je kunnen betekenen.

Mogelijk zit de perfecte match er nog niet meteen tussen. Dan gaan we graag met je in gesprek om je beter te leren kennen en je aanvraag scherper te krijgen zodat we een mentor te vinden die echt bij je past.