Pieter van der Weijden
El-Futuro
El-Futuro
Ik ben al bijna 23 jaar ondernemer. In 2002 ben ik mijn eigen bedrijf begonnen op de zolderkamer met slechts enkele duizenden euro’s op mijn bankrekening. Ik had een bedrijfsplan opgesteld met een duidelijke visie waar ik over vijf jaar wilde staan. Mijn expertise lag in transport en logistiek wereldwijd, en daarmee ben ik aan de slag gegaan.
In de jaren die volgden heb ik het bedrijf uitgebouwd tot een onderneming met in totaal 65 medewerkers, verdeeld over verschillende kantoren in Nederland, Portugal, Colombia en Peru. We specialiseerden ons in speciale transporten binnen Europa, waarbij we ook ons eigen materieel, zoals vrachtwagens, inzetten. Daarnaast had een andere afdeling zich toegelegd op internationale handel, met een focus op het verplaatsen van grote machines en powerplants. Ook verzorgden we deur-tot-deur logistiek voor grote evenementen, waaronder de Olympische Spelen, het EK en WK voetbal, en de Formule 1.
Op het hoogtepunt behaalde het bedrijf een jaaromzet van 13 miljoen euro. Inmiddels heb ik al mijn bedrijven verkocht en richt ik mij nu voornamelijk op vastgoed.
Een visie hebben samen met strategie, vasthoudendheid en erin blijven geloven. Gaat niet bestaat niet was altijd het motto en door vol te houden kwamen we vooruit.
CEO Singulus Mastering BV
CEO El-Futuro